Lampa wisząca Brylant Silver – światło oprawione w srebro

Urządź swoje mieszkanie, korzystając z eleganckiego, a zarazem nowoczesnego oświetlenia. W swojej kuchni, salonie lub garderobie zainstaluj lampę wiszącą Brylant Silver. Ten pomysłowy model będzie doskonały jako główne oświetlenie. Pełnię swojego uroku ukaże zwłaszcza na tle matowych ścian w stonowanych barwach. Niebanalna, a jednocześnie pozbawiona dekoracji lampa sufitowa z połyskującymi kloszami sprawi, że nawet niewielkie wnętrza nabiorą lekkości i przestrzenności.

Metalowa lampa wisząca ma trzy ażurowe klosze polakierowane na kolor chromu. Są one zawieszone na równej linii i wysokości, a ich kształt kojarzy się z oszlifowanymi diamentami. Klosze wiszą na białych przewodach i osadzone są na prostokątnej srebrnej podsufitce. Ażurowa lampa ma wymiary 110 x 17 x 73 cm. Dzięki swojemu rozmiarowi przyda Ci się nie tylko do salonu (np. zawieszona nad sofą), ale także do długiego i wysokiego przedpokoju lub garderoby wymagającej mocnego doświetlenia.

Do lampy dopasuj trzy żarówki E27 o mocy max. 60W. Model posiada klasę szczelności IP20 – jej klosz jest odporny na pyłki i zanieczyszczenia o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 73 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting