Lampa wisząca Brylant Silver – cała w srebrze

Lampa nie musi być bogato zdobiona, by być ciekawą propozycją oświetlenia do mieszkania lub biura. Jedyną dekoracją takiego oświetlenia może być jego wyróżniająca się forma. Idealną opcją jest lampa wisząca Brylant Silver. Tego typu minimalistyczne, ażurowe oświetlenie świetnie uzupełni świetnie wnętrza modernistyczne oraz loftowe. W tych drugich, szczególnie na tle ceglanej ściany będzie wyglądać stylowo. Chromowana lampa sufitowa będzie pięknie kontrastować również z chropowatymi lub matowymi, “niewykończonymi” ścianami i betonowym murem.

Brylant Silver została wyprodukowana z lakierowanego na kolor chromu metalu. Wygięty klosz w środku posiada błyszczącą oprawkę. Lampa zawieszona jest na białym przewodzie ze srebrzystą podsufitką. Posiada regulowaną długość 130 cm oraz szerokość i wysokość po 23 cm.

Do surowego, loftowego oświetlenia dobierz żarówkę typu E27 o mocy max. 60W. Brylant w wersji chromowanej posiada standardową klasę szczelności IP20. Lampa jest zabezpieczona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 23 cm
Wysokość 23 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting