Lampa wisząca Brylant Silver - światło zamknięte w srebrnym kloszu

Chcesz wnieść do swojego niewielkiego mieszkania lub biura lekkość i przestrzenność? Zdecyduj się na lampę wiszącą Brylant Silver z pojedynczym, ażurowym kloszem. Będzie ona praktycznym górnym oświetleniem, a zarazem nietuzinkową dekoracją w wielu nowoczesnych i industrialnych, chłodnych wnętrzach.

Niewielka chromowana lampa wyróżnia się spośród innych swoim ażurowym, wygiętym kloszem, przypominającym dekoracyjne szlify na kamieniach szlachetnych. Jest ona wykonana z metalu w chromowanym kolorze. Stylowa lampa posiada biały przewód, srebrzystą podsufitkę oraz oprawkę E27 o mocy maksymalnej 60W. Należy do niej dokupić odpowiednią żarówkę. Dzięki swoim wymiarom (regulowanej wysokości do 120 cm oraz 17 cm szerokości i 17 cm długości) najlepiej uzupełni pomieszczenia o niewielkim metrażu. W sklepie BRW znajdziesz ją również w wersji z większym kloszem oraz w innej kolorystyce.

Brylant Silver posiada klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jest on chroniony przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 17 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting