Trzypłomienna lampa Burgos — propozycja nie do odrzucenia!

Trzypłomienna lampa Burgos została wykonana z mosiądzowanego metalu. Jest to metoda galwanizacji, która jak sama nazwa wskazuje — polega na pokryciu metalu mosiądzem. Gwarantuje to niepowtarzalny efekt wizualny. Na uwagę zasługuje również szklany, mleczny kosz, stanowiący ciekawe uzupełnienie.

Dzięki tym elementom, lampa Burgos prezentuje się niepowtarzalnie i śmiało może pełnić rolę ozdoby w dowolnym pomieszczeniu — salonie, kuchni, sypialni czy nawet w dziecięcym pokoju. Lampa gwarantuje dostateczne i przede wszystkim równomierne oświetlenie. Jej utrzymanie w czystości nie powinno przysporzyć Ci żadnych problemów. Dzięki odpowiednim materiałom i zabiegom — lampa charakteryzuje się wysoką trwałością i długą żywotnością.

Na etapie aranżacji mieszkania warto zastanowić się również nad źródłem światła. Wybór lamp nie jest wcale prostym zadaniem — powinny one być praktyczne, ale także i estetyczne. Chcąc nie chcąc, zwracają na siebie uwagę i warto to wykorzystać — mogą stanowić naprawdę ciekawe ozdoby!

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 36 cm
Średnica 36 cm
Wysokość 113 cm
Do pobrania