Prosta lampa w Twoim mieszkaniu - idealna ozdoba wnętrza!

Lampa wisząca jest elementem, który gra wyjątkowo ważną rolę. To właśnie dzięki niej możesz swobodnie wykonywać wszelkie czynności w swoim mieszkaniu, ale także możesz je w ciekawy sposób ozdobić. Wisząca lampa Cadaques 1 jest prosta i minimalistyczna — takie modele są w ostatnim czasie najpopularniejsze.

Dwa, przewodnie kolory, mogą okazać się ciekawym dopełnieniem. Jest to czerń oraz dymione szkło. Efekt ten zwraca na siebie uwagę, trudno przejść obok niego obojętnie. Tworzy niepowtarzalny klimat we wnętrzu urządzonym w każdym stylu.

Średnica lampy wynosi zaledwie 16 cm — z tego względu możesz ją zastosować również w ciasnych korytarzach i pomieszczeniach. Jest to lampa jednopłomienna, zatem najlepiej sprawdzi się w towarzystwie innych źródeł światła, np. z tej samej serii.

Zastosowanie metalu oraz szkło sprawia, że całość prezentuje się ciekawie, ale także zachowana jest pożądaną jakość. Ryzyko ewentualnego stłuczenia czy porysowania lampy zostało zminimalizowane dzięki odpowiednim materiałom.

Wymiary
Średnica 16 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania