Lampa wisząca Capital – ekskluzywny świecznik w nowej odsłonie

Lampa sufitowa to najważniejszy element oświetlenia – lampy podłogowe i stołowe możesz przestawiać do woli, ale raz zamontowany żyrandol pozostanie we wnętrzu na długo. Chcesz, by oświetlenie główne reprezentowało całą aranżację? Lampa wisząca Capitalto znakomity wybór!

Ten nowoczesny świecznik ma wiele zalet, które uwidocznią się już po pierwszym zastosowaniu. Dzięki możliwości zainstalowania aż sześciu źródeł światła (E27, max 60 W) żyrandol dobrze rozświetli rozległe pomieszczenie, np. salon z otwartą kuchnią. Z uwagi na długie zawiesie (168 cm) lampa sufitowa Capital wygląda bardzo proporcjonalnie w wysokich wnętrzach. Brak kloszy sprawia, że lampa nabiera minimalistycznego wyrazu, a światło jest tak intensywne, jak sobie tego zażyczysz. Dzięki metalowej konstrukcji w kolorze chromu żyrandol będzie designerskim dodatkiem, który podyktuje ton całej aranżacji.

Mieszkasz w kamienicy, lofcie albo domu z antresolą? Ta nowoczesna lampa sufitowa do salonu doskonale sprawdzi się przy wysokim suficie – zamontuj ją w centrum, a całe pomieszczenie rozjaśni intensywny blask. Natomiast jeśli zamiast zwykłych żarówek założysz ozdobne, zyskasz nastrojowe oświetlenie do przestronnej sypialni.

Wymiary
Długość 168 cm
Średnica 62 cm
Waga 3.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd