Szykowna Lampa wisząca Carlton – odmień swoje wnętrze!

Jadalnia to jedno z tych miejsc, które warto urządzić w eleganckim stylu. W końcu właśnie tam najczęściej przyjmujesz ważnych gości lub organizujesz miniprzyjęcia. Gustowne meble, śnieżnobiały obrus i porcelanowa zastawa to jednak nie wszystko. Ważne jest również odpowiednie oświetlenie, które wyeksponuje aranżację i dodatki, a jednocześnie samo dopełni pokój stylowym wyglądem. Lampa wisząca Carlton to doskonały wybór.

Lampa wisząca z potrójnym abażurem precyzyjnie oświetli Twoją jadalnię. Najlepiej powieś ją tuż nad stołem, a każdy posiłek stanie się królewską ucztą. Zwłaszcza przy tak szykownym designie. Abażury Lampy wiszącej Carlton przypominają duże kryształy rodem z pałacowych sufitów. Zapal światło, a skrywające się pod nimi żarówki stworzą intrygujący poblask, który zachwyci Twoich gości.

Lampa ma efektowne wykończenie w kolorze czarnym. Akcenty w miedzianym odcieniu dodają jej uroku. Dopasuje się zwłaszcza do nowoczesnych wnętrz, choć jeśli lubisz eksperymenty, możesz powiesić ją w salonie wykończonym w klasycznym stylu.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 80,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo