Lampa wisząca Castello – dla fanów przestrzennych kształtów

Jeśli poszukujesz lampy, która wypełni pustą przestrzeń w salonie połączonym z kuchnią i kochasz duże formy, lampa wisząca Castello będzie odpowiednim wyborem. Model ten wyróżnia się aż siedmioma kloszami – z pewnością będzie oryginalnym i dekoracyjnym oświetleniem w Twoim domu. Jej design został zainspirowany minimalistyczną biżuterią. Forma tej minimalistycznej lampy jest estetyczna, a zarazem praktyczna. Siedem źródeł mocnego i intensywnego światła jasno i równomiernie oświetli całe pomieszczenie.

Siedmiopłomienny zwis posiada kuliste klosze z metalu i szkła polakierowanych na biały i złoty kolor. Są one przytwierdzone za pomocą czarnych przewodów do niewielkiej okrągłej podsufitki. Klosze od środka pomalowane są na biało.

Lampa posiada wymiary 90x50x50 cm i waży niemal 4 kilogramy. Nowoczesne oświetlenie nie zawiera w komplecie żarówek. Uzupełnij Castello o siedem świetlówek typu E27 o mocy maksymalnej 60W każda. Model ma klasę szczelności IP20, co oznacza ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Do pobrania