Lampa wisząca Castello – minimalistyczna rama świetlna

Dekoracja w minimalistycznym wnętrzu polega na umiarze i prostocie. Ważny jest także umiejętny dobór kształtów oraz stonowana kolorystyka. To wszystko posiada lampa wisząca Castello. Oświetlenie posiada design kojarzący się z estetyką lat 60. Okrągłe klosze zawieszone w jednej linii to cecha charakterystyczna dla lamp z tamtych lat.

Lampa jest praktyczna, a zarazem niezwykle oryginalna i elegancka. Oprawa stropowa Castello będzie pasować znakomicie zwłaszcza do ścian w chłodnych i ciemnych kolorach. Będzie też idealna do dłuższego przedpokoju lub przestronnej pracowni.

Lampa została wykonana z metalu i szkła. Posiada trzy kuliste klosze zawieszone na jednej wysokości w linii prostej. Dwa z nich są białe, jeden zaś pomalowany na złoto. Klosze zawieszone są na trzykolorowym ramieniu, a podstawą jest podwójna, nietypowa podsufitka. Biało-złota lampa posiada wymiary 64 x 17 x 70 cm.

Oświetlenie wymaga uzupełnienia trzema żarówkami E27 o maksymalnej mocy 60W. Castello posiada klasę szczelności IP20. Jej klosze zabezpieczają przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 64 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 70 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting