Lampa wisząca Cayo – opraw światło w czarną ramkę

Zastanawiasz się, co powiesić na ścianie? Poza obrazami czy zdjęciami ozdobić ją może również lampa wisząca Cayo. Przyda się zarówno w bogato dekorowanych wnętrzach, jak i w aranżacjach minimalistycznych, którym brakuje wyrazistości.

Model wniesie do wnętrza lekkość i wrażenie przestrzenności – nawet, jeśli metraż Twojego "M" jest niewielki. Lampa sufitowa z ażurowym kloszem to właściwy wybór. Dzięki niej pokażesz, że jesteś na bieżąco z designem i wprowadzisz klimat hygge.

Cayo wyróżnia się dużym otwartym kloszem w formie prostopadłościanu. Jest on wykonany z metalu i zawieszony na czarnym przewodzie z okrągłą podsufitką. Za sprawą metalowego stelaża i nieskomplikowanej formy ta minimalistyczna lampa pasuje świetnie do wnętrz skandynawskich oraz nowoczesnych i loftowych. Stworzy spójny zestaw z kilkoma innymi modelami z tej samej serii, dostępnymi w naszym sklepie. Sprawdź je!

Sufitowe oświetlenie posiada wymiary 115 x 16 x 16 cm. Jest też wyposażone w oprawkę E27 o mocy max. 60W, do której należy dokupić żarówkę. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 115 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting