Lampa wisząca Cloe – klasyczny żyrandol z nutą nowoczesności

Klasyka nigdy nie wyjdzie z mody – ten fakt sprawia, że mimo wielu nowatorskich trendów nadal nie brakuje osób, które urządzają swoje cztery kąty według tradycyjnej elegancji. Lampa wisząca Cloe to doskonały wybór, jeśli szukasz oświetlenia w ponadczasowym stylu.

Klasyczny żyrandol w unowocześnionej formie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie oczekujesz wykwintnego efektu aranżacji. Konstrukcja z chromowanego metalu zapewnia lampie wizualną lekkość i chłodny połysk, czyli cechy często pojawiające się w modernistycznych wnętrzach. Wyraźnym ukłonem w stronę klasyki są trzy szklane klosze oraz łańcuch pełniący rolę zawiesia – dzięki tym elementom lampa sufitowa Cloe wprowadza do wnętrza szlachetny akcent i świetnie pasuje do stylizowanych mebli. Grube szkło o chropowatej strukturze nadaje żyrandolowi charakter stylowej staroci, a przy tym odpowiada za kameralny efekt oświetlenia.

Lampa, która łączy klasykę z nowoczesnością, świetnie pasuje do wnętrz w stylu mid-century – eleganckich, lecz jednocześnie prostych i z nutą fantazji. Żyrandol 3-punktowy może służyć jako oświetlenie główne w pokoju dziennym, choć warto go zamontować również nad stołem w jadalni lub w gabinecie.

Wymiary
Długość 67 cm
Średnica 49,5 cm
Waga 4.1 kg
Do pobrania