Lampa wisząca Concessa – klasyczny abażur w nowoczesnej formie

Nie możesz się zdecydować, czy wolisz nowoczesne metalowe lampy, czy klasyczne abażury? Już nie musisz wybierać, mamy dla Ciebie coś specjalnego – lampa wisząca Concessa jest przykładem synergii współczesnej formy i tradycyjnych materiałów.

Ciemnobrązowy klosz z materiału tekstylnego to ukłon w stronę sprawdzonych rozwiązań – zasłaniając żarówkę, zapewnia kameralne i nierażące oświetlenie. Wewnętrzna strona w kolorze złota wzmacnia efekt, a dodatkowo wprowadza ekskluzywną jakość wykończenia. Jednocześnie prosta metalowa konstrukcja i dość surowa stylistka sprawiają, że lampa abażurowa Concessa pasuje do wielu skrajnie różnych aranżacji. Ze względu na długie zawiesie i możliwość jego regulacji możesz zamontować żyrandol zarówno w wysokich, jak i niższych pomieszczeniach.

Zwis z pojedynczym kloszem możesz wykorzystać do zaakcentowania strefy posiłków lub kącika wypoczynkowego z fotelem. Ten model sprawdzi się również jako oświetlenie główne do niewielkiego pokoju dziennego lub sypialni. Lampa ze złotym środkiem świetnie współpracuje ze stylistyką vintage, choć dzięki prostej formie nadaje się także do oświetlenia restauracji czy klubu.

Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 38 cm
Waga 1.528 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo