Lampa wisząca Concessa – trzy klosze o eleganckim, szarym zabarwieniu

Concessa to doskonała alternatywa dla pojedynczych zwisów, które przez lata stanowiły standard w wielu polskich domach. Taka 3-punktowa lampa wisząca zapewnia nie tylko większą ilość światła, ale stanowi również bardzo nieszablonowy dodatek, który jest w stanie korzystnie zmienić dynamikę wnętrza. Jest wprost idealna do szybkich metamorfoz - takich bez użycia pędzla i kompleksowej wymiany wszystkich elementów wyposażenia.

Lampa wisząca Contessa to nowoczesna instalacja składająca się z trzech luźno zwisających abażurów. Rozeta oraz nasada każdej z oprawek wykonana jest z metalu w kolorze matowego niklu, który w połączeniu z subtelną szarością tkaninowych abażurów nabiera pewnego rodzaju dostojeństwa. Dobrego gatunku materiał, z którego je wyprodukowano, gwarantuje ich estetyczny wygląd przez długi czas. Każdy klosz jest zawieszony na innej wysokości. Wszystkie mają identyczną średnicę. Wynosi ona 42 cm. Cała konstrukcja osiąga długość równą 150 cm.

Prosty, niesłychanie elegancki design tego modelu stylowo ozdobi strefę wypoczynkową w salonie. Tak nowoczesna lampa wisząca znajdzie swoje miejsce także nad stołem jadalni lub łóżkiem w pokoju sypialnym.

Concessa - wymiary
Długość 150 cm
Średnica 42 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/abażur
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 3
Klasa szczelności (IP) 20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 24