Lampa wisząca Cope – idealna do Twojej jadalni

Szukasz pomysłu na oświetlenie blatu lub kuchennego barku? Lampa wisząca Cope to model, który jest równocześnie nowoczesny i elegancki. Klasyczny kształt i jasna kolorystyka sprawiają, że lampa dobrze wkomponuje się w każdą aranżację.

Największą ozdobą lampy Cope jest oryginalny półokrągły klosz, który został częściowo wykonany ze szkła transparentnego, a częściowo z mlecznego. W środku znajduje się oprawka na żarówkę, która jednak nie jest widoczna. Lampa daje przytulne i przyjemnie rozproszone światło.

Jednopłomienna lampa pozwala na montaż żarówki o typie gwintu E14 i maksymalnej mocy 40W. Dzięki takim parametrom lampa Cope zapewnia jasne i precyzyjne oświetlenie. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy i wydłuża jej żywotność.

Wymiary 180x15x15 cm sprawiają, że oświetlenie świetnie sprawdzi się wysokich pomieszczeniach, To także idealna długość, jeśli planujesz zakup lampy nad stół lub do kącika kawowego. Lampa sprawdzi się także jako uzupełnienie trójpłomiennego modelu z tej samej serii.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 180 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania