Lampa wisząca Coretto – elegancka odsłona loftowego oświetlenia

Otwarta przestrzeń, designerskie meble i surowe wykończenie – to podstawowe cechy stylu loftowego. Pamiętaj jednak, że nawet we wnętrzach o „przemysłowej” stylistyce musi królować światło. Aby nigdzie go nie zabrakło, wykorzystaj możliwości, jakie zapewnia Ci lampa wisząca Cornetto.

W loftowej aranżacji powinny pojawić się szlachetne materiały, dlatego metalowa lampa w kolorze miedzi wspaniale tu pasuje. Klosz w kształcie kopuły docenisz także z praktycznych względów – opływowa forma ułatwia mycie, zaś niewielki rozmiar umożliwia zamontowanie lampy niemal w każdym wnętrzu. Białe wnętrze pozwala cieszyć się jasnym światłem o niezmienionej barwie. Zwróć również uwagę na czarne zawiesie, dzięki któremu miedziana lampa zyskuje kontrastujący akcent, a przez to jeszcze bardziej wyróżnia się w aranżacji. Przewód możesz skrócić lub wydłużyć, aby dostosować zawieszenie klosza do wysokości pomieszczenia.

Miedziana lampa w stylu loft ociepli surowe wnętrze, ale możesz jej użyć także w nowoczesnej, eleganckiej, a nawet skandynawskiej aranżacji. Ten model sprawdzi się jako oświetlenie punktowe – warto użyć kilku, aby mocniej zaakcentować strefę jadalnianą w salonie czy barek śniadaniowy w kuchni.

Wymiary
Średnica 17 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo