Lampa wisząca Crux – nowoczesny żyrandol

Lampa wisząca Crux to stylowa alternatywa dla klasycznych żyrandoli. Pięciopłomienny model zachwyca nowoczesną budową i klasyczną kolorystką. Nietypowy kształt sprawia, że oświetlenie jest bardzo dekoracyjne. To dobry wybór do nowoczesnego salonu lub jadalni.

Największą ozdobą lampy wiszącej Cruz jest oryginalny stelaż wykonany z czarnego metalu. Dwa półokręgi rozchodzą się w czterech kierunkach od osi lampy. Każdy z nich został zakończony oprawką na żarówkę. Piąte ramie stanowi centralny punkt lampy i znajduje się tuż pod podsufitką. Lampa nie posiada kloszy, co podkreśla jej nowoczesny charakter.

Lampa wisząca Crux posiada pięć źródeł światła. Każda z oprawek pozwala na montaż żarówki o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W. Takie rozwiązanie sprawia, że model zapewnia precyzyjne oświetlenie również większego pomieszczenia.

Model wyróżnia się spektakularnym rozmiarem. Wymiary lampy to 160x105x105 cm. Efektowne oświetlenie świetnie prezentować się będzie we wnętrzach w stylu industrialnym lub loftowym.

Wymiary
Długość 105 cm
Szerokość 105 cm
Wysokość 160 cm
Waga 1.8 kg
Do pobrania