Lampa wisząca Cyklop Black – rzuć na nią okiem

Minimalizm we wnętrzarstwie polega na ograniczeniu deseni, kolorów, zdobień, a także jak największym uproszczeniu brył mebli oraz detali. Prostota, czyste linie i umiar dotyczą nie tylko akcesoriów czy umeblowania, ale również oświetlenia. Inspirowana tym nurtem lampa wisząca Cyklop Black uświetni aranżację swoją harmonijną i ascetyczną formą.

Model wyróżnia się wśród innych swoim półotwartym, kulistym kloszem. Po zapaleniu światła ta elegancka czarna lampa przypomina księżyc podczas zjawiska zaćmienia. Cyklop Black wykonany jest z metalu w kolorze czerni i patynowanego złota. Jej okrągły klosz jest połączony z okrągłą podsufitką za pomocą czarnego przewodu. W zależności od pozostałych dodatków Lampa sufitowa może nadawać wnętrzu dwojaki charakter: chłodny i dość formalny lub przytulny i domowy.

Lampa ma wymiary 100 x 16 x 16 cm. Uzupełnij ją o żarówkę z gwintem typu E27 o mocy max. 60W. To proste - a zarazem ozdobne - oświetlenie sufitowe ma klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jest ono chronione przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania