Lampa wisząca Cyklop Black – rzuć na nią okiem

Minimalizm we wnętrzarstwie polega na ograniczeniu deseni, kolorów, zdobień, a także jak największym uproszczeniu brył mebli oraz detali. Prostota, czyste linie i umiar dotyczą nie tylko akcesoriów czy umeblowania, ale również oświetlenia. Inspirowana tym nurtem lampa wisząca Cyklop Black uświetni aranżację swoją harmonijną i ascetyczną formą.

Model wyróżnia się wśród innych swoim półotwartym, kulistym kloszem. Po zapaleniu światła ta elegancka czarna lampa przypomina księżyc podczas zjawiska zaćmienia. Cyklop Black wykonany jest z metalu w kolorze czerni i patynowanego złota. Jej okrągły klosz jest połączony z okrągłą podsufitką za pomocą czarnego przewodu. W zależności od pozostałych dodatków Lampa sufitowa może nadawać wnętrzu dwojaki charakter: chłodny i dość formalny lub przytulny i domowy.

Lampa ma wymiary 100 x 16 x 16 cm. Uzupełnij ją o żarówkę z gwintem typu E27 o mocy max. 60W. To proste - a zarazem ozdobne - oświetlenie sufitowe ma klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jest ono chronione przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Cyklop Black - wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła Żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie Nie
Gwarancja 2 lata
Kolor czarny/patyna