Lampa wisząca Cyklop Black – jak księżyc w zaćmieniu

Zaćmienie księżyca w XXI wieku będzie miało miejsce aż 143 razy. Zapalona lampa wisząca Cyklop Black może nasuwać na myśl to zjawisko. Po zapaleniu światła jej klosze przypominają księżyc podczas zaćmienia. Włączone światło daje złocisty “księżycowy” poblask, który jest jednocześnie dodatkową dekoracją wnętrza. Inspirowana minimalizmem czarna lampa sufitowa Cyklop z elementami patyny upiększy wnętrze mieszkania swoją regularną i surową formą.

Model odznacza się na tle innych propozycji trzema niedomkniętymi kulistymi kloszami. Wiszą one na różnych wysokościach. Cyklop Black wykonany jest z metalu w kolorze czerni i patynowanego złota. Jej klosze łączą się z prostokątną podsufitką za pomocą czarnych przewodów. W zależności od pozostałych akcesoriów możesz zaaranżować ją na dwa sposoby: surowy i formalny lub ciepły i domowy.

Lampa ma wymiary 100 x 16 x 65 cm. Uzupełnij ją o świetlówki z gwintem typu E27 o mocy max. 60W. Ta prosta, a zarazem ozdobna lampa sufitowa ma klasę szczelności IP20. Parametry te oznaczają, że jest ona zabezpieczona przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 65 cm
Do pobrania