Lampa wisząca Cyklop White - bombki wypełnione światłem

Wysublimowana elegancja w wersji minimalistycznej polega na okrojeniu ilości wzorów, barw, zdobień oraz prostocie. Połączenie bieli i złota w zaokrąglonej formie będzie idealną propozycją oświetlenia do wnętrza w stylu glamour, nowoczesnym, klasycznym oraz paryskim. Lampa wisząca Cyklop White nada wnętrzu wykwintny charakter. Sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w miejscach publicznych, w tym np. w salach konferencyjnych, koncertowych, balowych czy bankietowych.

Trzy półotwarte kuliste klosze sprawiają, że ten elegancki model wyróżnia się spośród innych. Lampa swoją formą i kolorystyką nadaje wnętrzu lekkości i przestrzenności. Stylowa lampa wisząca Cyklop White jest wykonana z metalu w kolorze bieli i postarzanego złota. Jej okrągłe klosze łączą się z prostokątną podstawą za pomocą białych przewodów.

Lampa ma wymiary 100 x 16 x 65 cm. Wymaga uzupełnienia trzema żarówkami typu E27 o mocy max. 60W. Prosta, a zarazem wyszukana lampa sufitowa ma klasę szczelności IP20. Oznacza to ochronę przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 65 cm
Do pobrania