Minimalistyczna lampa, z którą można stworzyć wiele aranżacji

Lampa Decorato to stylowy i gustowny sposób na oświetlenie pomieszczeń w mieszkaniu. Pasuje do salonu, kuchni, jadalni, przedpokoju. Zgrywa się z klasycznym wystrojem pokoi hotelowych, pasuje też do restauracji i kawiarni. Dobrze prezentuje się w stylizacjach klasycznych, eklektycznych, nowoczesnych, minimalistycznych, a nawet loftowych. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi pasuje do różnych mebli i dodatków. Dodaje charakteru minimalistycznie urządzonym wnętrzom.

Do wykonania lampy Decorato użyto metalu oraz szkła. To nowoczesne połączenie jest od wielu sezonów bardzo popularne z uwagi na wytrzymałość i efektowny wygląd. Szklany klosz lampy ma dość klasyczny, trapezowaty kształt na długim metalowym zwisie. Źródło światła to żarówka o gwincie E27. Żarówkę do lampy należy dobrać osobno. Preferowany jest energooszczędny LED. Kolory lampy to czerń – elementy metalowe i transparentne szkło. Wymiary wynoszą: 20 × 103 cm.

Doskonale pasuje do minimalistycznych wystrojów z niewielką ilością mebli i dodatków. Dobrze wygląda w otoczeniu mebli z elementami szkła i stali.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 103 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon