Lampa łącząca różne style

Wisząca lampa Decorato będzie pasować do różnych wnętrz. Pozornie wygląda dość klasycznie, jednak jest na tyle uniwersalna by sprostać wymogom różnego typu wystrojów - od klasycznego, przez eklektyczny, nowoczesny aż po loftowy. Można powiesić ją w salonie, sypialni, korytarzu, kuchni, pokoju młodzieżowym, hotelu, biurze firmy. Stwarza atmosferę nowoczesnego, modnego pomieszczenia, w którym klasyka łączy się z aktualnymi, innowacyjnymi pomysłami.

Lampa Decorato zrobiona została z metalu i szkła. To połączenie jest niezwykle modne i efektowne. Daje wiele możliwości dekoracyjnych. Klasyczne, szklane klosze na długich zwisach są przytwierdzone do metalowej listwy. Szkło jest przezroczyste, co daje ciekawe wrażenie w połączeniu z całością. Źródłem oświetlenia w lampie są żarówki (gwint E27). Należy dobierać je osobno. Warto stawiać na energooszczędne żarówki LED. Elementy metalowe lampy Decorato są czarne, a klosze transparentne. Wymiary lampy to: 110 × 60 cm.

Lampa pasuje do mebli, w których wykorzystano elementy metalowe – np. regały będące połączeniem drewna i metalu lub metalowo-szklane stoliki.

Wymiary
Szerokość 110 cm
Wysokość 60 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon