Uniwersalne źródło oświetlenia do klasycznych i nowoczesnych wnętrz

Wisząca lampa Decorato to propozycja dla tych, którzy lubią gustowne oświetlenie, wzorowane na klasycznych modelach, sprawdzających się w różnych aranżacjach. Można postawić na ten konkretny model, urządzając pomieszczenie w stylu klasycznym, eklektycznym, nowoczesnym czy skandynawskim. Będzie pasować w salonie, sypialni, jadalni, przedpokoju, kuchni. Ładnie podkreśla wystrój, nie dominując nad całością i nie przytłaczając jej.

Lampa Decorato została zrobiona ze stali i szkła - materiałów, których połączenie zawsze gwarantuje ciekawy efekt końcowy. Klasyczne, szklane klosze w kształcie trapezu zawieszone są na długich zwisach i przytwierdzone do metalowej listwy. Źródłem światła są żarówki (gwint E27). Najlepiej dopasować do lampy energooszczędne ledy. Klosze lampy są białe co ładnie współgra z metalicznymi elementami. Wymiary wynoszą: 60 × 110 cm.

Ciekawie prezentuje się zarówno w ciemnym jak i jasnym kolorystycznie wystroju. Pasuje do mebli z ciemnego i jasnego drewna, a także do białych, grafitowych i innych. Jest uniwersalna, więc łatwo uzupełnić nią większość aranżacji.

Wymiary
Szerokość 60 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania