Stylowe oświetlenie małego pomieszczenia

Delikatna i gustowna lampa Decorato najlepiej wpisuje się w stylistykę wnętrz klasycznych o wysmakowanym wystroju. Oprócz klasyki może być dopasowana do wnętrz eklektycznych, nowoczesnych, skandynawskich, retro. Będzie pasowała do różnych mebli i dodatków. Może wisieć w salonie, jadalni, sypialni, przedpokoju. Nadaje się do pokoi hotelowych i pomieszczeń w pensjonatach. Stanowi delikatne źródło oświetlenia. Pasuje do pastelowych ścian i zasłon.

Lampę Decorato wykonano ze szkła i metalu. Na długim zawiesiu znajduje się klosz, wzorowany na tradycyjnych, uniwersalnych modelach. Ma trapezowaty kształt i został zrobiony ze szkła. Źródło światła w wiszącej lampie Decorato stanowi żarówka. Należy dobrać ją osobno, przy czym polecany jest LED, który będzie dłużej świecił i jest energooszczędny. Kolor lampy to uniwersalna i pasująca do wielu wystrojów biel. Wymiary wynoszą: 20 × 103 cm.

Lampa Decorato świetnie prezentuje się w klasycznych wnętrzach, urządzonych w pastelowych barwach, umeblowanych w drewnie. To także doskonała propozycja do niewielkich salonów i pokoi z aneksem czy kawalerek.

Decorato - wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 103 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Gwarancja 2 lata
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Materiał metal/szkło
Max moc źródła światła 15W
Typ gwintu E27
Źródło światła żarówka
Źródło światła w komplecie nie
Kolor Biały, Srebrny