Gwiazda wisząca Solvalla – daj jej rozbłysnąć w swoim mieszkaniu

Świąteczne oświetlenie zapewni we wnętrzu przytulny nastrój – przygotuj swój dom na zimę i skorzystaj z motywów, które szczególnie kochają Skandynawowie. Mile widziane będą tutaj tekstylia z wzorami inspirowanymi lasem, drewniane i ceramiczne dodatki oraz ciekawe oświetlenie, w tym duże, połyskujące gwiazdy. Gwiazda wisząca Solvalla będzie wyrazistą ozdobą wnętrza. Udekoruje ona Twój dom, ale również miejsca publiczne: sklep, biuro czy np. salon urody, gdzie ważny jest elegancki design i przyjazna atmosfera. Złota lampa przyda się również na imprezę karnawałową, Sylwestra czy na zimowe wesele.

Oświetlenie ma szerokie ramiona z ażurowymi wycięciami i regulowaną zawieszkę. Powiesisz je na wybranej wysokości. Duża papierowa lampa w kształcie gwiazdy będzie wyglądać znakomicie na ścianie w połączeniu z kilkoma innymi gwiazdami, np. białą Solvalla w tym samym modelu (znajdziesz ją pod kodem THK-075463).

Dekoracyjne oświetlenie posiada wymiary 45 x 45 x 21 cm. Komplet uzupełnij o żarówkę LED typu E14 o mocy max. 25W. Połyskująca w półmroku gwiazda będzie wyróżniającym się akcentem zwłaszcza wieczorem. Wprowadzi do domu spokojny nastrój.

Solvalla - wymiary
Długość 21 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 45 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał papier
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 25W
Ilość źródeł światła 1
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor złoty