Gwiazda wisząca Solvalla – daj jej rozbłysnąć w swoim mieszkaniu

Świąteczne oświetlenie zapewni we wnętrzu przytulny nastrój – przygotuj swój dom na zimę i skorzystaj z motywów, które szczególnie kochają Skandynawowie. Mile widziane będą tutaj tekstylia z wzorami inspirowanymi lasem, drewniane i ceramiczne dodatki oraz ciekawe oświetlenie, w tym duże, połyskujące gwiazdy. Gwiazda wisząca Solvalla będzie wyrazistą ozdobą wnętrza. Udekoruje ona Twój dom, ale również miejsca publiczne: sklep, biuro czy np. salon urody, gdzie ważny jest elegancki design i przyjazna atmosfera. Złota lampa przyda się również na imprezę karnawałową, Sylwestra czy na zimowe wesele.

Oświetlenie ma szerokie ramiona z ażurowymi wycięciami i regulowaną zawieszkę. Powiesisz je na wybranej wysokości. Duża papierowa lampa w kształcie gwiazdy będzie wyglądać znakomicie na ścianie w połączeniu z kilkoma innymi gwiazdami, np. białą Solvalla w tym samym modelu (znajdziesz ją pod kodem THK-075463).

Dekoracyjne oświetlenie posiada wymiary 45 x 45 x 21 cm. Komplet uzupełnij o żarówkę LED typu E14 o mocy max. 25W. Połyskująca w półmroku gwiazda będzie wyróżniającym się akcentem zwłaszcza wieczorem. Wprowadzi do domu spokojny nastrój.

Wymiary
Długość 21 cm
Średnica 45 cm
Wysokość 45 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania