Modernistyczna lampa do reprezentacyjnego salonu

Lampa wisząca Delfa to niezwykle ciekawy, nowoczesny projekt, którym można oświetlić pomieszczenia w domu, jak i salę reprezentacyjną czy elegancką restaurację. W mieszkaniu najlepiej zaprezentuje się w salonie, dużym pokoju z aneksem, jadalni połączonej z kuchnią. Najlepiej odnajdzie się w stylu nowoczesnym oraz glamour. Przyciąga wzrok i pasuje do aranżacji zarówno w jasnych jak i ciemnych kolorach.

Lampa Delfa wykonana została z chromowanego metalu i akrylu. To lampa trójpłomienna o trzech zawieszonych w metalowych uchwytach, płaskich kloszach w akrylowej obudowie. Lampa daje dużo światła, ponieważ świecą w niej nie tylko klosze ale też ramy. Elementy oświetlenia są ruchome, można je także regulować według potrzeb. Źródłem światła jest wbudowany LED o mocy 45W. Lampa jest w kolorze chromowanego metalu z białą obudową źródła światła. Wymiary wynoszą: 54 × 20 × 114 cm.

Nowoczesny design lampy sprawia, że najlepiej będzie się prezentować wśród równie nowoczesnych sprzętów. Dobrze wygląda w ciemnym i jasnym wystroju, oraz wśród mebli z jasnego i ciemnego drewna.

Wymiary
Długość 54 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 114 cm
Waga 3.267 kg
Do pobrania