Diamond – nowoczesny diament, który oświetli twoje pomieszczenia

Lampa Diamond jest kwintesencją nowoczesności, funkcjonalności i oryginalności. Doskonale nadaje się do salonu, pokoju młodzieżowego, sypialni, kuchni, jadalni, przedpokoju, nowoczesnych pokoi hotelowych, barów itp. Najlepiej koresponduje ze stylem loftowym, może odnaleźć się w nowoczesności, a nawet aranżacjach rustykalnych, w zależności od umeblowania. Światło jest wyeksponowane, a oryginalny klosz nadaje charakteru całemu pomieszczeniu.

Do wykonania lampy Diamond użyto metalu. Tylko on jest w stanie oddać charakter tego oryginalnego modelu. Lampa ma klosz w kształcie ażurowego diamentu na długim zawiesiu. Żarówka jest wyeksponowana, a jej światło niczym nie tłumione. Źródło światła lampy, to właśnie żarówka o gwincie E27. Nie ma jej w komplecie z lampą, należy dobierać ją osobno. Warto przy tym postawić na energooszczędny LED. Kolor lampy to ponadczasowa czerń. Wymiary wynoszą: 20 × 110 cm.

Industrialna lampa Diamond komponuje się z loftowymi pomieszczeniami, w których dominuje kamień, metal i ewentualnie szkło. Pasuje do wszystkich kolorów.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 110 cm
Waga 0.63 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting