Oświetlaj pomieszczenia nowoczesną, futurystyczną lampą!

Lampa Diamond najlepiej koresponduje ze stylem loftowym. Można by powiedzieć, że właściwie została stworzona dla tego stylu, jego charakteru, ozdób i umeblowania. Surowa, modernistyczna forma, mocne materiały, zdecydowany kolor – to wszystko świetnie prezentuje się w pomieszczeniu w stylu loft. Poza tym pasuje do aranżacji nowoczesnych. Ciekawie wygląda na tle drewna, kamienia i metalowych elementów wyposażenia. Może wisieć w salonie, gabinecie, sypialni, przedpokoju, korytarzu, barze.

Lampę Diamond wykonano z metalu. Klosz ma kształt diamentu, ale jest ażurowy, nie osłania żarówki, która może dzięki temu emitować niczym nie rozpraszane światło. Klosz umieszczony jest na długim zwisie, dzięki czemu lampa może być umieszczona w różnej wielkości pomieszczeniach. Źródło światła w lampie to żarówka o gwincie E27. Dobieramy ją osobno, możemy więc postawić na LED, który długo świeci i pobiera mniej energii. Kolor lampy to czerń – pasuje do każdej aranżacji. Wymiary wynoszą: 30 × 110 cm.

Świetnie zgrywa się ze ścianami w kamieniu oraz ozdobami z metalu jak np. świeczniki, stoliki o ciekawych kształtach. Może być użyta jako oświetlenie w ciepłych i chłodnych barwach wystroju.

Wymiary
Szerokość 30 cm
Wysokość 110 cm
Waga 0.79 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting