Lampa wisząca Diamond – ozdobi wnętrze nowoczesnego salonu

Ciekawa i nowoczesna lampa wisząca Diamond to świetne rozwiązanie do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu. Sprawdzi się w kawiarni, sklepie, niektórych hotelach. Ma oryginalny design, pasujący do bardzo różnych wystrojów. Można zawiesić ją w pomieszczeniach urządzonych w aranżacji nowoczesnej, loftowej, vintage, industrialnej. Wnosi do wnętrza dużo światła, nadaje przestrzennego wrażenia. Bardzo dobrze prezentuje się nad kuchenną wyspą urządzoną w stylu loftowym. Pasuje do dodatków z metalu.

Lampa wisząca Diamond jest zrobiona z metalu. Podsufitka ma kształt podłużnej listwy. Na linkach zawieszone są trzy klosze w kształcie przestrzennego diamentu. Źródło oświetlenia to trzy żarówki. Należy dobierać je osobno. Gwint to E27. Do lampy pasują energooszczędne żarówki LED. Ponieważ klosz jest odkryty, można wybrać dekoracyjne żarówki. Kolor lampy – biały. Wymiary wynoszą: 78 × 22 × 100 cm.

Lampa wisząca Diamond idealnie komponuje się z nowoczesnymi meblami i dodatkami. Pasuje do mebli z elementami z metalu. Dobrze wygląda w różnej kolorystyce, zarówno białej i pastelowej, jak i całkiem ciemnej.

Wymiary
Długość 78 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 100 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania