Lampa wisząca Diamond 65 × 22 × 100 cm – oświetlenie do loftowego salonu

Efektowna lampa wisząca Diamond 65 × 22 × 100 cm to ciekawe oświetlenie, sprawdzające się nie tylko w pokojach, ale także w kuchni, jadalni, hotelu czy barze. Jest klimatyczna, stylowa i nowoczesna, dzięki czemu Twoje pomieszczenie nabierze współczesnego charakteru. Przy tym oryginalna i wyróżnia się choćby dzięki odsłoniętym kloszom, do których można dobrać ozdobne żarówki. Najlepiej komponuje się z wystrojem w stylu loftowym, industrialnym, nowoczesnym i vintage. Sprawdzi się w salonie urządzonym w ciemnych kolorach.

Lampa wisząca Diamond 65 × 22 × 100 cm została wykonana z metalu. Ma trzy geometryczne klosze, przypominające diamenty, które wiszą na linkach, przytwierdzonych do podłużnej podsufitki. Do lampy należy dobrać trzy żarówki E27, można postawić na energooszczędne, są bardziej wytrzymałe. Lampa wisząca Diamond ma kolor czarny. Jej wymiary to: 65 × 22 × 100 cm.

Ta ciekawa propozycja dobrze wygląda w towarzystwie innych lamp z tej kolekcji. Świetnie będzie wyglądać nad ladą barową w lokalu urządzonym w stylu loft i industrialnym.

Wymiary
Długość 65 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 100 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania