Oryginalne oświetlenie nowoczesnego pokoju

Lampa Diamond Black idealnie nadaje się do pokoju nastolatka, podkreślając nowoczesny wystrój i dodatki pomieszczenia. Oprócz tego może wisieć też w salonie, sypialni, przedpokoju, kuchni, niewielkim pomieszczeniu biurowym. Najlepiej zgrywa się ze stylistyką loftową i nowoczesną. Kształt i kolor nadają interesującego charakteru każdemu wnętrzu, w którym znajduje się lampa. To nowoczesne oświetlenie do pomieszczeń urządzonych w nietuzinkowy sposób, gdzie w wystroju możemy znaleźć metal, szkło i kamień. Pasuje do stalowych ozdób, abstrakcyjnej sztuki, ciekawie kontrastujących dodatków.

Lampa Diamond Black wykonana jest ze stali. Szczególnie ciekawy jest jej klosz w kształcie diamentu, który został zrobiony z lakierowanego metalu. Klosz wisi na długim zawiesiu. Źródło światła to żarówka (gwint E27). Wybierając żarówkę do lampy warto stawiać na LED. To energooszczędne i wytrzymałe żarówki. Kolor lampy to ponadczasowa, pasująca do wszystkiego czerń. Wymiary wynoszą: 25 × 150 cm.

Do lampy Diamond Black pasują proste meble o niewyszukanych formach, mogą być z metalowymi dodatkami. Ciekawie może się prezentować w kuchni urządzonej w stylu loft.

Wymiary
Średnica 25 cm
Waga 0.198 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting