Lampa wisząca Diamond Gold – diament w złotej oprawce

Kompletując wykończenie i dekorację mieszkania, zadbaj, by pojawiło się w nim stylowe oświetlenie. W salonie lub sypialni czasami wystarczy jedna lampa, by pomieszczenie nabrało charakteru i wyrazistości. Lampa wisząca Diamond Gold to doskonały wybór, jeśli chcesz uzyskać nowoczesny i lekki efekt. Model ten, dzięki swojej formie, pozwoli Ci też zachować wrażenie przestrzenności.

Jeśli cenisz oryginalne projekty oświetlenia, zdecyduj się na tę oryginalną lampę z pięcioma kloszami. Klosze zamontowano kaskadowo – od zawieszonego na najkrótszym czarnym przewodzie przez średni do najdłuższego. Lampa ta będzie idealna do wnętrz w stylu modernistycznym i skandynawskim. Diamond Gold została wykonana z metalu pomalowanego na czarno ze złotymi abażurami. W środku każdego klosza znajduje się oprawka typu E27. Dobierz do niej osobno żarówki o mocy max. 60W.

Lampa z pięcioma zwisami ma długość 110 cm oraz szerokość i wysokość po 47 cm. Posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu jest chroniona przed zanieczyszczeniami i pyłkami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 47 cm
Wysokość 47 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting