Lampa wisząca Diamond Silver – diamenty oprawione w srebro

Urządzając mieszkanie i kompletując jego wykończenie, dobrze będzie zadbać o praktyczne, a zarazem stylowe oświetlenie. W salonie, kuchni lub sypialni bez wyrazu czasami wystarczy jedna konkretna lampa. Pstryk – i pomieszczenie nabiera charakteru.Lampa wisząca Diamond Silver to znakomity wybór, jeśli zależy Ci na lekkości i nowoczesności. Model ten, dzięki swojemu ażurowemu kloszowi stworzy też wrażenie większej przestrzeni.

Jeśli cenisz nietuzinkowy design oświetlenia, zwróć uwagę na tę oryginalną lampę. Posiada ona pięć nieregularnie rozmieszczonych kloszy. Diamond Silver świetnie podkreśli zwłaszcza aranżację w stylu modernistycznym, loftowym i skandynawskim. Model został wykonany z chromowanego metalu z błyszczącymi abażurami w kolorze chromu. W środku każdego znajduje się oprawka typu E27, w którą należy wkręcić żarówkę o mocy max. 60W. Świetlówki nie zostały dołączone do zestawu.

Lampa z pięcioma zwisami ma długość 110 cm oraz szerokość i wysokość po 47 cm. Dzięki klasie szczelności IP20 jest odporna na zanieczyszczenia i pyłki o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 47 cm
Wysokość 47 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting