Lampa idealna do klasycznych pomieszczeń

Lampa Dogato dzięki swojemu uniwersalnemu designowi będzie pasować do wielu wnętrz. Może wisieć w salonie, sypialni, jadalni, przedpokoju, pokoju hotelowym. Z łatwością dopasuje się do różnych typów wystroju, rodzaju mebli, dodatków i kolorystyki. Najlepiej zgrywa się ze stylem klasycznym, eklektycznym, nowoczesnym. Ten konkretny model będzie doskonały do ciepłych barw w wystroju. Nadaje pomieszczeniu przyjemnego, domowego klimatu.

Lampa Dogato wykonana została z metalu i napowietrzanego szkła. Ma prostą, delikatną formę. Na długim zawiesiu, znajduje się okrągły klosz z napowietrzanego szkła, nawiązujący do klasycznych kloszy. Źródło światła to żarówka (gwint E27) – można dopasować do lampy żarówkę LED, która będzie świecić dłużej od tradycyjnych. Kolory lampy to chromowany metal oraz szkło w kolorze bursztynowym. Wymiary wynoszą: 33 × 110 cm.

Nietrudno dostosować lampę Dogato do aranżacji wnętrza. Ładnie podkreśli ciepłe, pastelowe kolory ścian i zasłon. Idealnie pasuje do mebli w jasnych odcieniach drewna.

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania