Lampa wisząca Dual – lekki i jasny model w stylu boho

Oryginalna lampa wisząca Dual charakteryzuje się ładnym, estetycznym designem, który rozjaśni pomieszczenie i nada wrażenia lekkości. Będzie się idealnie komponować z lekkimi mebelkami w białym kolorze lub z wikliny i rattanu. Pasuje do salonu, sypialni, kuchni, kawiarni. Najlepiej komponuje się z aranżacjami w stylu boho, skandynawskim, nowoczesnym i klasycznym. Lampa wisząca Dual to ładny model oświetlenia, które wpływa na całość wystroju w subtelny i dyskretny sposób.

Metal i papier to materiały, z których zrobiona jest lampa wisząca Dual. Ma ona ciekawy klosz, przypominający nieco klepsydrę, przewężoną w środku i ozdobioną elementem w kontrastującym kolorze. Do lampy potrzebna będzie jedna żarówka o gwincie E27. Najlepiej wybrać energooszczędną żarówkę LED. Kolor lampy to biel z niewielkim czarnym elementem pośrodku. Wymiary wynoszą: 60 × 58 cm.

Lampa wydaje się wprost stworzona do białych i pastelowych pomieszczeń. Będzie też ładnie wyglądać na tle ciemnych mebli w klasycznym stylu. Pasuje do dodatków w stylu boho.

Wymiary
Średnica 60 cm
Wysokość 58 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania