Lampa wisząca Eagle – prostota w stylu retro

Lampa wisząca Eagle charakteryzuje się prostym, ale efektownym designer. Łatwo dopasować ją do różnych pomieszczeń. Jest doskonała do kuchni, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego, hotelu, biura firmowego. Dobrze wkomponuje się w całość, będąc jednocześnie praktycznym i dekoracyjnym elementem wystroju. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, loftowych, retro, vintage, klasycznych. Sprawdza się we współczesnych wnętrzach, doskonale współgrając z bardzo różnymi rodzajami mebli.

Lampa wisząca Eagle została zrobiona z metalu. To zawieszony na lince, pojedynczy klosz w kształcie odwróconego kielicha. Jasny kolor wewnątrz pozwala na skuteczne odbijanie światła. Na górze klosza znajduje się ozdobny, kontrastujący element z metalu. Do lampy trzeba dopasować żarówkę E27, można wybrać energooszczędną ledową. Lampa wisząca Eagle jest w kolorze czarnym, ozdobny element jest jasnobrązowy. Wymiary to: 35 × 38 cm.

To idealna lampa nad biurko w pokoju młodzieżowym, stolikiem w czytelni lub w pracowni. Bardzo dobrze pasuje do nowoczesnych mebli z elementami metalowymi. Kolorystycznie można zestawić ją z każdym wnętrzem.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 38 cm
Waga 2 kg
Do pobrania