Lampa wisząca Estrella – „kosmiczne” oświetlenie w Twoim salonie

Współczesne trendy wnętrzarskie często czerpią inspirację z wzornictwa popularnego w poprzednich dekadach. Ty też chętnie sięgasz po modne dodatki w dawnym stylu? Lampa wisząca Estrella to dobry wybór, jeśli urządzasz nowoczesny salon z lekką nutą vintage.

Ten oryginalny żyrandol składa się z kulistej podstawy oraz ośmiu ramion rozchodzących się pod różnymi kątami. Podobne lampy oświetlały domy już w latach 50. i 60. – dziś model ten robi furorę w stylizacjach loftowych i industrialnych. Metalowa lampa typu sputnik, oprócz niebanalnej dekoracji, zapewni Ci doskonałe oświetlenie każdej części salonu. Czarna konstrukcja oraz złote oprawki żarówek tworzą wyrazistą kompozycję, która wspaniale prezentuje się na tle białego sufitu. W lampie możesz zamontować aż osiem żarówek o mocy adekwatnej do wielkości i funkcji pomieszczenia (max 60 W).

Industrialna lampa wisząca Estrella to hit wnętrz urządzonych w tym stylu, jednak doskonale pasuje również do innych aranżacji – nowoczesnych, modern classic i retro. Model świetnie współgra z wyposażeniem z metalu oraz złotymi dodatkami. Aby uzyskać bardziej dekoracyjny efekt, użyj żarówek typu Edison z ozdobnym żarnikiem.

Wymiary
Długość 97 cm
Średnica 56 cm
Waga 1.63 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting