Lampa wisząca Eufrat – stwórz loftową aranżację

Jeśli lubisz surowy, industrialny wystrój wnętrz, Twoje mieszkanie pewnie odpowiada tej wyjątkowej estetyce. Dobierz do niego odpowiednie, pasujące oświetlenie w stylu loftowym. Lampy industrialne są funkcjonalne, a ich jedyną ozdobą są często komponenty (w tym klosze z przetarciami na metalu, gwinty i śrubki).

Lampa wisząca Eufrat znakomicie uzupełni loftową aranżację. Lampa sufitowa nadaje się świetnie nie tylko do mieszkania, ale również do oświetlenia miejsc publicznych.

Czarna lampa z półkolistym kloszem i nadkloszówką została wykonana ze stali pokrytej matowym lakierem. Jej klosz od środka pomalowano na złoto. Zawieszona jest na przewodzie i łańcuchu, który podkreśla charakter i stanowi dodatkową ozdobę.

Lampa wisząca Eufrat ma średni rozmiar (średnica 37 cm i 90 cm wysokości). Sprawdzi się jako główne źródło światła w średnim i przestronnym pomieszczeniu. Nie posiada w zestawie świetlówek. Do zestawu dobierz żarówkę E27 o mocy maksymalnej 60W.

Nowoczesne oświetlenie ma klasę szczelności IP20. Oznacza to zabezpieczenie przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większej.

Wymiary
Średnica 37 cm
Wysokość 90 cm
Waga 2.586 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon