Lampa wisząca Eufrat – jak w salonie bilardowym

Jeśli chcesz przenieść do swojego mieszkania klimat baru lub salonu bilardowego z końca XIX wieku, zadbaj o detale, które pomogą Ci to osiągnąć. Lampa wisząca Eufrat będzie odpowiednim dodatkiem do surowego wnętrza w modnym stylu industrialnym.

Prosty, metalowy klosz w kolorze grafitowym z podsufitką z tego samego materiału został zawieszony na przewodzie połączonym z łańcuchem, który dodaje całości pożądanego pofabrycznego klimatu. Metalowa lampa posiada jedno źródło światła, które nie zostało dołączone do zestawu. Osobno należy dokupić żarówkę z gwintem typu E27 o mocy maksymalnej do 60W.

Lampa wisząca ze względu na swoje wymiary (37x90 cm) i możliwość regulacji wysokości, sprawdzi się jako główne źródło światła w średnim i przestronnym pomieszczeniu.

Industrialna lampa ma surowy, ale jednocześnie dość klasyczny wygląd, który łatwo dopasuje się do wnętrz w innym stylu niż pofabryczny. Ciekawie będzie wyglądać w mieszkaniach urządzonych w stylu wabi-sabi oraz skandynawskim, z dużą ilością drewna.

Eufrat - wymiary
Średnica 37 cm
Wysokość 90 cm
Waga 2.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W