Lampa wisząca Evora — postaw na design i elegancję!

Lampa wisząca Evora to śmiała propozycja, która świetnie sprawdzi się w dużym salonie, jadalni lub na klatce schodowej. Designerski łuk z trzema efektownymi kulami nie tylko dobrze oświetli przestronne wnętrze, ale także nada mu wyjątkowego charakteru.

Kolekcja Evora to idealny wybór do nowoczesnych wnętrz utrzymanych w stylistyce glamour. Lampa świetnie sprawdzi się również jako intrygujący akcent w klasycznych wnętrzach.

Lampa posiada imponującą rozpiętość 93 cm. Metalowe ramie ze stali w kolorze chrom, efektownie wygina się do góry, podtrzymując trzy niezależne klosze w formie kuli. Klosze w połowie pokryte białym akrylem dają jasne i ciepłe światło. Konstrukcja podtrzymywana jest przez dwie metalowe linki zwisające z designerskiej maskownicy sufitowej.

Potrójne klosze zapewniają trzy niezależne źródła światła LED, które dokładnie oświetlą całe pomieszczenie z mocą 35 W i jasnością 1500 Lm. Barwa światła 4000 K sprawia, że kolor oświetlenia jest zbliżony do światła dziennego i nie męczy oczu.

Wymiary
Długość 64 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 93 cm
Waga 1.617 kg
Do pobrania