Lampa wisząca Faro – design w najnowszej odsłonie

Lubisz otaczać się rzeczami nietypowymi i niepowtarzalnymi, a jednocześnie wciąż niezwykle praktycznymi? Podobają Ci się nowoczesne aranżacje wnętrz? Jeśli tak, pięciopłomienna lampa wisząca FARO w kolorze chromowanym może przypaść Ci do gustu.

Lampa wykonana została ze stali chromowanej. Lampa wisząca FARO, zwana także „pająkiem” daje ogrom możliwości aranżacyjnych. Dzięki regulacji długości zwisów, sam możesz dopasować długość przewodów do swoich preferencji, a także wysokości Twojego mieszkania. To, jak ułożysz poszczególne części nowoczesnej lampy FARO, zależy wyłącznie od Twojej inwencji twórczej oraz pomysłowości. Choć z pozoru może ona wydawać się ascetyczna i zbyt prosta, to jednak możliwości „uformowania” jej sprawiają, że po zamontowaniu jej na suficie, zachwycisz się efektem, jaki daje ten typ oświetlenia.

„Pająk” FARO świetnie prezentuje się nie tylko w pomieszczeniach stricte loftowych i industrialnych, ale także artystycznych oraz nowoczesnych – szczególnie w wysokich kamienicach i mieszkaniach na poddaszu.

Wymiary
Długość 50-150 cm
Szerokość 120 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon