Lampa wisząca Faro 3 × E27 – oryginalny element oświetlenia Twojego wnętrza

Niecodzienny design, jakim charakteryzuje się prezentowana lampa wisząca Faro 3 × E27 doskonale ozdobi wnętrze Twojej sypialni, salonu, gabinetu, kuchni oraz pokoju gościnnego. Budowa lampy dopasuje się do stylu nowoczesnego, rustykalnego, klasycznego, industrialnego oraz skandynawskiego. Stwórz wyjątkową aranżację, która zachowa się w Twoim domu na długo!

Lampa wisząca Faro 3 × E27 została wykonana z wysokiej jakości materiałów: drewna oraz metalu. Występujące w niej kolory to czarny i beżowy. Wymiary: długość: 60 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 50-90 cm. Produkt ma klasę szczelności IP20.

Dostępna w ofercie lampa wisząca Faro 3 × E27 posiada miejsce na 3 źródła światła – są nimi żarówki z dedykowanym typem gwintu E27 (brak źródeł światła w zestawie). Produkt spełni swoją rolę szczególnie w przestronnych pomieszczeniach. Regulowana wysokość pozwoli na aranżację lampy we wnętrzach zarówno o niskim, jak i wysokim suficie.

Stylowe połączenie materiałów oraz oryginalna budowa lampy pozytywnie Cię zaskoczą i sprawią, że każda chwila spędzona w świetle z niej płynącym stanie się wyjątkowa! Pozwól, aby lampa wisząca Faro 3 × E27 uatrakcyjniła Twoją przestrzeń!

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 50-90 cm
Waga 3.74 kg
Do pobrania