Lampa wisząca Fresh – szykownie, ale z charakterem

Eleganckie oświetlenie to świetny sposób na to, aby nawet późnym wieczorem móc poszczycić się wyrafinowanym i dobrze zaprojektowanym wnętrzem. Tak wspaniały efekt pomoże Ci osiągnąć lampa wisząca Fresh, której wyjątkowa forma zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia.

Mocną stroną tego modelu jest połączenie surowej, betonowej konstrukcji z subtelnym, szklanym kloszem w kształcie kuli. Mimo przeciwieństw oba materiały tworzą spójną całość, na którą patrzy się z prawdziwą przyjemnością. Zwróć uwagę, że górna część klosza jest wykonana z oszronionego szkła, dzięki czemu lampa sufitowa Fresh rozjaśnia wnętrze w nienachalny i przytulny sposób. Jednocześnie betonowe elementy sprawiają, że lampa nabiera wyrazistego charakteru i idealnie wpisuje się w najmodniejsze trendy.

Szklana lampa to kwintesencja eleganckiego wnętrza – zawieś ją nad stołem w salonie albo nad wyspą kuchenną, a cała aranżacja sprawi wrażenie bardziej luksusowej. Lampa świetnie pasuje do minimalistycznych wnętrz obfitujących w szklane i betonowe dodatki.

Wymiary
Średnica 20 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania