Lampa wisząca Fresh – nowoczesne oświetlenie w subtelnej formie

Czasami jedna lampa jest w stanie sprawić, że na całe wnętrze patrzysz zupełnie inaczej – i nagle salon, który już dobrze znasz, sprawia wrażenie większego, bardziej eleganckiego i przytulniejszego. Nie musisz zatem robić wielkiego remontu, wystarczy, że Twój dom rozświetli lampa wisząca Fresh.

To wyjątkowy model, którego urodę docenisz nie tylko za dnia, ale również po zapaleniu światła późnym wieczorem. Projekt lampy opiera się na połączeniu okrągłej podsufitki z chromowanego metalu oraz trzech kulistych kloszy z transparentnego i szronionego szkła. Powstała w ten sposób lampa cieszy oko stylowym wyglądem, a jednocześnie potrafi wprowadzić nastrojowy klimat po zapadnięciu zmroku. Duża w tym zasługa ciekawie zaprojektowanych kloszy, które osłaniają żarówkę oszronionym szkłem, zapewniając w ten sposób łagodne i przytulne światło.

Lampa Fresh stworzona jest do eleganckiego i nowoczesnego salonu, ale sprawdzi się też w sypialni i kuchni. Idealnym miejscem dla tego modelu jest również sufit nad stołem – szklane klosze ustawione kaskadowo stworzą wyjątkową atmosferę podczas posiłków.

Fresh - wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 3
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor chrom/transparentny