Lampa wisząca Gala – z unikatowym szklanym kloszem

Lampa wisząca, która przypomina szklaną kulę? Jeśli zależy Ci na połączeniu minimalizmu z efektownym designem, z pewnością spodoba Ci się oryginalna lampa wisząca Gala ze szklanym kloszem, wewnątrz którego znajdują się trzy żarówki. Lampa daje interesujący efekt świetlny, który z pewnością zwróci uwagę Twoich domowników oraz gości. Minimalistyczne wzornictwo daje szerokie możliwości aranżacyjne. Lampa Fano urozmaici wystrój salonu, sypialni, jadalni czy gabinetu.

Lampa wisząca Fano wykonana została z odpornego metalu przydymionego szkła (klosz). Wewnątrz klosza umieszczone zostały trzy oprawki na żarówki dedykowane z gwintem typu E27, z możliwością instalacji źródła światła o maksymalnej mocy 60W każda. Wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawia, że lampa zachowuje doskonały wygląd na lata.

Lampa wisząca Fano to propozycja do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. W ofercie Black Red White online znajdziesz także model Fano w mniejszym rozmiarze. Lampy z serii Fano objęte są 24-miesięczną gwarancją od dnia zakupu.

Wymiary
Długość 105 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 44 cm
Do pobrania