Lampa wisząca Gilwell – inspirujące oświetlenie jak z dawnych lat

Chcesz urządzić mieszkanie w stylu vintage i szukasz oryginalnych dodatków z minionych epok? Możesz jechać na targ staroci, szperać w Internecie albo... zajrzeć do naszego sklepu – oto lampa wisząca Gilwell, za pomocą której wyrazisz swoje upodobanie do stylowego designu.

Starą lampę musisz najpierw znaleźć, wyczyścić i często naprawić – nowa jest dostępna od ręki i gotowa do montażu, a przy tym dobrze odzwierciedla „oldschoolowy” klimat. Ciekawa lampa vintage wniesie do wnętrza industrialny akcent, gdyż metalowy klosz z charakterystycznymi zaworkami nawiązuje do oświetlenia niegdyś używanego w budynkach przemysłowych. Wyrazista jest również kolorystyka – klasyczne połączenie czerni i złotych detali wzmocni charakter każdego wnętrza. W lampie mieści się jedna żarówka E27 o mocy max 60 W – źródło światła możesz dopasować w naszym sklepie.

Styl vintage łączy nowoczesność z klasyką, więc nie musisz wypełniać całego domu meblami sprzed kilku dekad. Industrialna lampa sufitowa może wisieć nad prostym stołem lub po obu stronach tapicerowanego łóżka. Pojedynczy zwis sprawdzi się również jako oświetlenie szlaków komunikacyjnych – w długim korytarzu zawieś kilka lamp w równych odstępach.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 25 cm
Waga 1.267 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo