Lampa wisząca Ginosa – światło(czułość) minimalizmu

Jasne ściany, drewniane meble i podłoga, proste dodatki i ona – wyjątkowa lampa sufitowa Ginosa. Wybierz ją, jeśli zależy Ci na bezpretensjonalnej aranżacji w stylu skandynawskim albo ubóstwiasz chłodny minimalizm. W końcu i tak najważniejsze jest światło…

Jeśli ekscentryczne formy i krzykliwe kolory nie są dla Ciebie, lampa wisząca Ginosa z pewnością odniesie sukces w Twoim domu. Możesz zawiesić ją w dowolnym miejscu – niewielki biały klosz dyskretnie uzupełni aranżację, nie burząc jej harmonii. Oprawa zapewnia klimatyczne, przytłumione światło, co możesz wykorzystać do budowania nastroju i zaakcentowania ważnej części przestrzeni. Białe elementy (klosz, podsufitka) kontrastują z czarnym zawiesiem, tworząc modne połączenie w graficznym stylu. Aby cieszyć się nastrojowym światłem od zaraz, możesz dokupić u nas odpowiednią żarówkę(GU 10, max 5 W).

Jednopunktowa lampa wisząca Ginosa posłuży Ci jako oświetlenie dodatkowe – jedną zawieś nad kuchennym barkiem śniadaniowym, drugą w ciemnym kącie salonu, trzecią… gdzie tylko zechcesz! Przytulne światło przyda się także w sypialni – jeśli instalacja na to pozwala, zawieś po jednej lampie z obu stron łóżka.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 17,5 cm
Waga 0.759 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo