Lampa wisząca Glory – potrójny lampion

Szukasz stylowego oświetlenia do salonu lub jadalni? Lampa wisząca Glory zachwyca oryginalnym designem i stonowaną kolorystyką. Trzy nowoczesne latarnie z czarnego szkła zostały umieszczone na długich prostych zwisach. To świetny wybór na oświetlenie blatu lub kuchennego barku.

Lampa Gloria wyróżnia się budową i dopracowanym designem. Trzy szklane klosze w kolorze czarnym posiadają kształt nowoczesnej tuby z miejscem na żarówkę filamentową. Każdy z kloszy został umieszczony na półokrągłym stelażu, który łączy je z minimalistycznym zwisem o długości 160 cm. Całość podtrzymywana jest przez prostokątną podsufitkę.

Lampa posiada trzy źródła światła z oprawkami na żarówki typu E27 o maksymalnej mocy 40W. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa wisząca Glory daje jasne i precyzyjne oświetlenie. Szczególnie jeśli umieścisz ją nad stołem!

Lampa wisząca Glory to efektowny model, który świetnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu loftowym lub vintage. Lampa najlepiej prezentować się będzie w wysokich i dużych pomieszczeniach.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 74 cm
Wysokość 160 cm
Waga 3.1 kg
Do pobrania