Złoto i minimalizm — połączenie idealne

Jesteś fanem minimalizmu? Stawiasz na proste rozwiązania? W takim razie co powiesz na lampę wiszącą Goldie? To ponadczasowy produkt, zaprojektowany z myślą o oryginalności i minimalizmie. Jego złoty kolor jest bez wątpienia czymś, co przykuwa uwagę i nadaje wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Ta prosta lampa wisząca, ze względu na swoje niewielkie wymiary, może być umieszczona w każdym pomieszczeniu, a nawet i w naprawdę ciasnych korytarzach.

Jedno źródło światła o maksymalnej mocy 5 W wprowadzi do Twojego wnętrza niepowtarzalny, przyjemny klimat. To idealny dodatek do pomieszczenia, w którym znajdują się inne lampy.

Piękna lampa wisząca Goldie została wykonana z akrylu i metalu. Jest trwała i odporna na wszelkie uszkodzenia. Posiada 10 cm długości, 10 cm szerokości oraz 100 cm wysokości. Wbudowany moduł LED to ogromna wygoda i komfort w codziennym życiu. Posiada neutralną barwę światła oraz strumień wynoszący 350 lm. Wybierz lampę wiszącą Goldie i ciesz się jej funkcjonalnością oraz stylem.

Wymiary
Długość 50-90 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 50-90 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania