Lampa wisząca Gradoli – efektowne dopełnienie nowoczesnej aranżacji

To już nie tyle oświetlenie, ile awangardowa instalacja świetlna. Jeśli odważnie i z fantazją podchodzisz do aranżowania wnętrz, poświęć trochę uwagi na bliższe przyjrzenie się temu modelowi. Gradoli to nowoczesna lampa wisząca, która łączy design typowy dla industrializmu z kolorystyką zarezerwowaną dla minimalistycznego oraz skandynawskiego wystroju. Tak zaskakujące zestawienie zaowocowało powstaniem lampy na tyle interesującej, aby stać się główną ozdobą pomieszczenia.

Lampa wisząca Gradoli utrzymana jest w eleganckiej bieli korzystnie wysubtelniającej całą konstrukcję. Głównym jej elementem są trzy cienkie ramiona zainstalowane w sposób ruchomy. Na końcach każdego z nich umieszczone są źródła światła. Razem jest ich sześć. Brak kloszy zrekompensowano poprzez zastosowanie grubych, chromowanych pierścieni, które wprowadzają szczyptę luksusu do tej kompozycji.

6 punktowa lampa wisząca jest wprost idealna do wnętrz o charakterze reprezentacyjnym, takich jak salon, jadalnia, pokój gościnny. Twoja dorastająca pociecha również nie pogardzi takim oświetleniem. Pięknie będzie korespondować ze świeżym i młodzieżowym wystrojem jej pokoju.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 71 cm
Waga 1.93 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo