Lampa wisząca Granso – dom w wytwornym stylu

Najlepiej czujesz się wśród kryształów oraz ciężkich, bogato zdobionych i wygodnych mebli? Dobierz do takiego dekoracyjnego wnętrza odpowiednie oświetlenie. Zwróć uwagę na lampę wiszącą Granso, idealną w aranżacjach art deco i glamour, choć nie tylko. Ten kryształowy żyrandol stworzy ciekawy kontrast również z nowoczesnymi i minimalistycznymi meblami o gładkich powierzchniach.

Minimalistyczna lampa wyróżnia się bogactwem dekoracji. Dzięki obfitości kryształów będzie grać w każdym pomieszczeniu główną rolę. Dekoracyjna lampa jest wykonana z chromowanego metalu i kryształków w kilku różnych rozmiarach.

Model przeznaczony jest do salonu lub sypialni, które doskonale rozświetli, a przy okazji ozdobi. Granso ma wysokość regulowaną do 120 cm, długość 55 cm i szerokość 40 cm. Ze względu na wymiary, uzupełni najlepiej średnie i przestronne wnętrza – zarówno domowe, jak i publicznego użytku, np. sale bankietowe.

Elegancka lampa Granso wymaga dobrania dwóch żarówek E14 o mocy maksymalnej 40W. Dzięki standardowej klasie szczelności IP20 jest ona zabezpieczona przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 55 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd